050 21 21 90


‘Wie de jeugd heeft, heeft de toekomst’.

Houtland tennisschool (HTS) is ontstaan in 2009. Graag presenteren we onze jeugdwerking. De missie van HTS is heel duidelijk: iedereen een leuke en kwalitatieve tennisopleiding bieden tegen democratische prijzen en in het gezellige en mooie kader van KTG Houtland. Het hele jaar door zijn er lessen, stages en activiteiten voor jeugdspelers, volwassenen en gezinnen.

Kortom, iedereen een aangename SPORT geven voor het LEVEN.

contact?

  • info over lessen: Elisabeth Fiems, Lisa Decorte en Valentijn Pattyn - lessen@ktghoutland.be
  • info over kidstennis - Lisa Decorte - kidstennis@ktghoutland.be
  • start-to-tennis: Lisa Decorte -  start-to-tennis@ktghoutland.be
  • info over stages: Annelies Fiems - stages@ktghoutland.be
  • info over competitie: Piet Himpe en Valentijn Pattyn - competitie@ktghoutland.be
rekeningnummer voor stages en lessen - HTS: BE50 7380 2729 5418
rekeningnummer voor lidgeld - KTG Houtland: BE37 738 0002916 28

gediplomeerde trainers Houtland Tennis School

Valentijn Pattyn 
0476 27 40 77 
valentijn@ktghoutland.be
Annelies Fiems 
0472 90 68 68 
annelies@ktghoutland.be
Jeroen Pollefeyt 
0486 14 87 72 
jeroen@ktghoutland.be
Didier Stael 
0473 26 09 39 
didier@ktghoutland.be
 
Piet Himpe 
0472 46 37 44 
piet@ktghoutland.be
Elisabeth Fiems 
0491 22 30 65 
elisabeth@ktghoutland.be
Anne-Florence Lattrez 
0491 06 02 87 
anne-florence@ktghoutland.be
Lisa Decorte 
0494 76 65 92 
lisa@ktghoutland.be
 

  

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinRSS FeedPinterest
Pin It