050 21 21 90

 


Nicole Devriese :  voorzitter en verantwoordelijke interclub en open tornooi

Driekoningenstraat 94
8820 Torhout


nicole@ktghoutland.be

 

 

 

Patrick Bostoen : ondervoorzitter en verantwoordelijke infrastructuur

Sint-Rembertlaan 14
820 Torhout


patrick@ktghoutland.be

 

 

  

Henk Buysschaert : 

Aartrijkestraat 118
8820 Torhout


henk@ktghoutland.be

 

 

 

Igor Depecker : penningmeester

Zomerstraat 15
8820 Torhout


igor@ktghoutland.be

 

 

 

Pieter Van Eygen : verantwoordelijke bar en feestelijkheden

Eugeen Van Oyestraat 25
8820 Torhout


pieter@ktghoutland.be

 

 

 

Benoit Declercq : verantwoordelijke Houtlandkrant en IC-kok

Kortemarkstraat 63
8820 Torhout


benoit@ktghoutland.be 

 

 

 

Kevin Van ColenKevin Van Colen : verantwoordelijke website

Groenhovestraat 2b 
8820 Torhout


kevin@ktghoutland.be

 

 

 

Wouter Haelewyn : secretaris

 

 wouter@ktghoutland.be

 

 

 

  

IMG 0550Johan Ostyn : verantwoordelijke infrastructuur

Beckhofstraat 31
8820 Torhout

 

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinRSS FeedPinterest
Pin It